Добредојдовте на Наше Маало (Nashe Maalo)
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Lak10

За да имате целосен пристап до информациите на форумот Кликнете „Регистрирај се“ за регистрација или „Влез“ за да се логирате доколку имате кориснички профил... Ви благодариме
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Baner-11
Добредојдовте на Наше Маало (Nashe Maalo)
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Lak10

За да имате целосен пристап до информациите на форумот Кликнете „Регистрирај се“ за регистрација или „Влез“ за да се логирате доколку имате кориснички профил... Ви благодариме
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Baner-11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeНаше МаалоGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Жртви на комунизмот (2011) (Документарна)

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Empty
ПишувањеПредмет: Жртви на комунизмот (2011) (Документарна)   Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Icon_minitimeСаб Ное 05, 2011 10:00 am

Жртви на комунизмот (2011)

1.Епизода-Жртви на комунистичкиот режим

screen:
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Zrtvinakomunizmot1epizo

Download:
Код:
http://fileserve.com A5tYeB9/Zrtvi na komunizmot 1.Epizoda.avi


Последната промена е направена од Дарата на Нед Ное 20, 2011 12:47 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Empty
ПишувањеПредмет: 2.Епизода-Настаните на скопското кале Солун или срем   Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Icon_minitimeСаб Ное 05, 2011 10:01 am

2.Епизода-Настаните на скопското кале Солун или срем

screen:
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Zrtvinakomunizmot2epizo

Download:
Код:
http://fileserve.com 4Mxp5E7/Zrtvi na komunizmot 2.Epizoda.avi
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Empty
ПишувањеПредмет: 3.Епизода-Македонскиот автономизам и сепаратизам   Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Icon_minitimeСаб Ное 05, 2011 10:02 am

3.Епизода-Македонскиот автономизам и сепаратизам

screen:
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Zrtvinakomunizmot3epizo

Download:
Код:
http://fileserve.com PJs7DCG/Zrtvi na komunizmot 3.Epizoda.avi
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Empty
ПишувањеПредмет: 4.Епизода-Поединци и групи судени за идејата на ВМРО за обединета и независна Македонија   Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Icon_minitimeСаб Ное 05, 2011 10:29 am

4.Епизода-Поединци и групи судени за идејата на ВМРО за обединета и независна Македонија

screen:
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Zrtvinakomunizmot4epizo

Download:
Код:
http://fileserve.com RFrdjbA/Zrtvi na komunizmot 4.Epizoda.avi
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Empty
ПишувањеПредмет: 5.Епизода-ВМРО-СДРМА и ВМРО правда   Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Icon_minitimeСаб Ное 05, 2011 10:30 am

5.Епизода-ВМРО-СДРМА и ВМРО правда

screen:
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Zrtvinakomunizmot5epizo

Download:
Код:
http://fileserve.com SzXFFxF/Zrtvi na komunizmot 5.Epizoda.avi
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Empty
ПишувањеПредмет: 6.Епизода-Организации на ВМРО Бунт,Илинден 1903,ВМРО на Тренчев-Терзиев   Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Icon_minitimeСаб Ное 05, 2011 10:31 am

6.Епизода-Организации на ВМРО Бунт,Илинден 1903,ВМРО на Тренчев-Терзиев

screen:
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Zrtvinakomunizmot6epizo

Download:
Код:
http://fileserve.com wRzQCXC/Zrtvi na komunizmot 6.Epizoda.avi
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Empty
ПишувањеПредмет: 7.Епизода-Македонска политичка емиграција Драган Богдановски   Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Icon_minitimeСаб Ное 05, 2011 10:33 am

7.Епизода-Македонска политичка емиграција Драган Богдановски

screen:
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Zrtvinakomunizmot7epizo

Download:
Код:
http://fileserve.com TMemqhy/Zrtvi na komunizmot 7.Epizoda.avi

Крај на документарецот
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
Sponsored content
Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Жртви на комунизмот (2011) (Документарна)   Жртви на комунизмот (2011) (Документарна) Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 

Жртви на комунизмот (2011) (Документарна)

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Македонски и балкански варез :: Филмови и серии-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions