Добредојдовте на Наше Маало (Nashe Maalo)
На буквата На буквата... Lak10

За да имате целосен пристап до информациите на форумот Кликнете „Регистрирај се“ за регистрација или „Влез“ за да се логирате доколку имате кориснички профил... Ви благодариме
На буквата На буквата... Baner-11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeНаше МаалоGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 На буквата На буквата...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

На буквата На буквата... Empty
ПишувањеПредмет: На буквата На буквата...   На буквата На буквата... Icon_minitimeНед Aвг 31, 2008 9:36 am

Ајде да играме една форумџиска игра, значи играта се вика На буквата На буквата, тоа змачи членот над тебе ти поставива една буква и ти треба да одговориш со збор со истата буква потоа ти поставуваш и така си тераме до бесконечноWink
Значи се игра на последната буква од членот...
Еве јас ви поставувам прашање да ми каже членот под мене збор со буквата Н


Последната промена е направена од Дарата на Пон Сеп 01, 2008 11:43 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
Гостин
ГостинНа буквата На буквата... Empty
ПишувањеПредмет: Re: На буквата На буквата...   На буквата На буквата... Icon_minitimeПон Сеп 01, 2008 11:35 pm

Наочари Cool И
Вратете се на почетокот Go down
CaRoSeLLo
Активен Член
Активен Член
CaRoSeLLo

Број на мислења : 55
Age : 31
Registration date : 2008-08-29

На буквата На буквата... Empty
ПишувањеПредмет: Re: На буквата На буквата...   На буквата На буквата... Icon_minitimeПон Сеп 01, 2008 11:38 pm

Игла (да те боцни) :lol!: А
Вратете се на почетокот Go down
http://nashe-maalo.tk/
Wood_KeY
Нов Член
Нов Член
Wood_KeY

Број на мислења : 8
Registration date : 2009-02-02

На буквата На буквата... Empty
ПишувањеПредмет: На буквата Ф   На буквата На буквата... Icon_minitimeВто Фед 03, 2009 9:27 am

:mak:Авион:mak:
На буквата На буквата... 003802
На буквата, на буквата... Ф
Вратете се на почетокот Go down
ZvEr4e
Нов Член
Нов Член
ZvEr4e

Број на мислења : 3
Age : 27
Место-локација : Скопје
Registration date : 2009-06-25

На буквата На буквата... Empty
ПишувањеПредмет: Re: На буквата На буквата...   На буквата На буквата... Icon_minitimeПет Јун 26, 2009 12:56 pm

Фудбал
На буква...На буква...С
Вратете се на почетокот Go down
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

На буквата На буквата... Empty
ПишувањеПредмет: Re: На буквата На буквата...   На буквата На буквата... Icon_minitimeПет Јун 26, 2009 6:58 pm

Слон :elephant:
На буквата К
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
Sponsored content
На буквата На буквата... Empty
ПишувањеПредмет: Re: На буквата На буквата...   На буквата На буквата... Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 

На буквата На буквата...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Игротека-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions