Добредојдовте на Наше Маало (Nashe Maalo)
Dj AWARDSSS... Lak10

За да имате целосен пристап до информациите на форумот Кликнете „Регистрирај се“ за регистрација или „Влез“ за да се логирате доколку имате кориснички профил... Ви благодариме
Dj AWARDSSS... Baner-11
Добредојдовте на Наше Маало (Nashe Maalo)
Dj AWARDSSS... Lak10

За да имате целосен пристап до информациите на форумот Кликнете „Регистрирај се“ за регистрација или „Влез“ за да се логирате доколку имате кориснички профил... Ви благодариме
Dj AWARDSSS... Baner-11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeНаше МаалоGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Dj AWARDSSS...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Гостин
Гостин



Dj AWARDSSS... Empty
ПишувањеПредмет: Dj AWARDSSS...   Dj AWARDSSS... Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 1:49 pm

Што мислите според вас кој заслужуваа оваа година да се најде на првото место за најдобар светски DJ Question

Предлог мој за да го скршам мразот за и вие да ни пишувате Surprised ........според мене оваа година ја заслужуваат Eric Prydz и Jay Lumen....ланската година не беа ни меѓу првите 10 според DJ MAGAZINE...но оваа година се надевам дека ќе ги видиме и меѓу првите 5....а тука може да се стават и Deadmau5 и Inpetto.....Стварно луѓето направија многу ремикси оваа година и сите им станаа хитови па зошто да не ги видиме меѓу првите без разлика што секоја година меѓу првите 10 биле Транс диџеите како Tiesto, Paul Van Dyke, Carl Cox....и тн.и тн.....зборувам значи според изборот на светската DJ MAGAZINE листа која што секоја година ги одбира најдобрите Dj-и


Па повелете вие со ваши коментари и мислења за тоа кој според вас заслужува да биде најсреќен оваа година Exclamation :cheers:
Вратете се на почетокот Go down
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

Dj AWARDSSS... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dj AWARDSSS...   Dj AWARDSSS... Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 10:30 pm

Мое мислење е да биде Deadmau5 стварно има јаки ремикси секоја чес за детевоWink
Dj AWARDSSS... Deadmau5_faxing
:pivo2:
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
Гостин
Гостин



Dj AWARDSSS... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dj AWARDSSS...   Dj AWARDSSS... Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 11:40 pm

Дарата напиша:
Мое мислење е да биде Deadmau5 стварно има јаки ремикси секоја чес за детевоWink
Dj AWARDSSS... Deadmau5_faxing
:pivo2:









Се сложувам со тебе шефе Very Happy но сепак според мене Eric Prydz заслужува барем еднаш да се најде барем меѓу првите 5.........но оставам на другите да дадат свое мислење.... :lovemak: :mak1:
Вратете се на почетокот Go down
me
Нов Член
Нов Член


Број на мислења : 2
Registration date : 2008-09-15

Dj AWARDSSS... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dj AWARDSSS...   Dj AWARDSSS... Icon_minitimeЧет Сеп 18, 2008 6:12 pm

slusaj ova za dedmau5 stvarno jaka procenka, pa ja mislam deka samo ja gi slusam. cao ace Laughing
sekogas sum od vasa strana i aj donesigo toj mikso ovde
Вратете се на почетокот Go down
me
Нов Член
Нов Член


Број на мислења : 2
Registration date : 2008-09-15

Dj AWARDSSS... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dj AWARDSSS...   Dj AWARDSSS... Icon_minitimeЧет Сеп 18, 2008 6:14 pm

dali znajte koj e (me) mkislam na smilesky?
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин



Dj AWARDSSS... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dj AWARDSSS...   Dj AWARDSSS... Icon_minitimeЧет Сеп 18, 2008 7:46 pm

me напиша:
dali znajte koj e (me) mkislam na smilesky?





Фала на поддршката (me) иначе миксот НАСКОРО ќе го има за download ........Fresh Autumn Electro-Progressive SET(By Smilesky).......................НАСКОРОООООООО......... Exclamation Exclamation Exclamation :affraid: :affraid: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content




Dj AWARDSSS... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dj AWARDSSS...   Dj AWARDSSS... Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 

Dj AWARDSSS...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Recycle Bin :: Корпа-
Отиди до:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions