Добредојдовте на Наше Маало (Nashe Maalo)
Правила како да ја привлечете секоја жена Lak10

За да имате целосен пристап до информациите на форумот Кликнете „Регистрирај се“ за регистрација или „Влез“ за да се логирате доколку имате кориснички профил... Ви благодариме
Правила како да ја привлечете секоја жена Baner-11
Добредојдовте на Наше Маало (Nashe Maalo)
Правила како да ја привлечете секоја жена Lak10

За да имате целосен пристап до информациите на форумот Кликнете „Регистрирај се“ за регистрација или „Влез“ за да се логирате доколку имате кориснички профил... Ви благодариме
Правила како да ја привлечете секоја жена Baner-11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeНаше МаалоGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Правила како да ја привлечете секоја жена

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Дарата
Администратор
Администратор
Дарата

Број на мислења : 1766
Место-локација : Македонија - Прилеп
Registration date : 2008-08-28

Правила како да ја привлечете секоја жена Empty
ПишувањеПредмет: Правила како да ја привлечете секоја жена   Правила како да ја привлечете секоја жена Icon_minitimeЧет Окт 16, 2008 1:15 pm

Правила како да ја привлечете секоја жена

Правила како да ја привлечете секоја жена 16.10osvoju1

Многу мажи понекогаш би сакале да постои таен рецепт за освојување жени, веројатно за да не мора премногу да се трудат. Волшебен збор не постои, но постојат некои работи на кои паѓаат сите жени. Оригиналност, стабилност, доза на мистериозност и непредвидливост се некои од нив.

Еве неколку совети кои ќе ви помогнат да бидете вистински освојувач:

Човек со манири
Да се однесуваш како кавалер е моќен начин за освојување жени. Отворете и ја вратата, придржете ја за рака додека излегува од автомобилот, подместете и ја столицата и ќе и дадете до знаење дека е во добри раце. Жените сакаат да видат дека се грижите за нив, дека се однесувате заштитнички и дека кавалерството не е изумрено.

Кул и неодолив
Не бидете тип кој нервозно ги прави малите работи, кој пцуе како кочијаш кога ќе му се запали црвено, кој нервозно пали цигара, вика кога омилениот фудбалски клуб ќе загуби или агресивно реагира на најмал проблем. Бидете сталожени и смирени и сигурно нема да си замине.
Правила како да ја привлечете секоја жена 16.10osvoju4

Непредвидлив и неодолив
Најголемата грешка во секоја врска е препуштање на рутината и предвидливоста. На жените сигурно нема да им бидете интересни ако знаат што точно ќе правите кога ќе се видите, каде ќе ја изнесете и кога точно ќе и се јавите. Изненадете ја понекогаш со некој излет, појдете во природа, однесете ја на врвот на највисоката зграда и испијте да речеме чаша вино уживајќи во погледот. Бидете забавни и ќе стане зависна од вас.
Правила како да ја привлечете секоја жена 16.10osvoju3

Мистериозни и привлечни
Многу мажи кога ќе се заљубат се склони на својата партнерка веднаш да и раскажат се за себе. Бидете таинствени и не и откривајте премногу. Посебно, не се фалете премногу со деловните успеси. Жените се повеќе импресионирани кога од други ќе дознаваат за вашите достигнувања, отколку кога вие самите се фалите.

Човек кој има свој живот

Сите мажи кои имаат успех кај жените имаат една заедничка карактеристика. Имено, сите имаат интересен живот и не им требаат жени за да бидат среќни. Жените ги сметаат ваквите типови за исклучително привлечни. Околу нив мораат повеќе да се потрудат за да ги уверат дека токму тие се вистинскиот избор за нив.
Вратете се на почетокот Go down
https://nash-forum.macedonianforum.net ; www.nashe-maalo.tk
 

Правила како да ја привлечете секоја жена

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 

 Similar topics

+
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Recycle Bin :: Корпа-
Отиди до:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions